Samir Bekrić iz Željezničara prešao u redove Zrinjskog

Bekrić je u tri navrata nosio dres plavih sa kojim je osvojio nekoliko trofeja uključujući tri titule prvaka BiH. Igrao je u Južnoj Koreji, Kazahstanu, Uzbekistanu i Iranu.

Objavljeno : 19.02.2018 10:51:06
Mirza Bašić ostvario najbolji plasman u karijeri

Naš najbolji teniser Damir Džumhur zadržao je 29. mjesto, a ove sedmice igra turnir u francuskom Marseilleu, gdje će imati priliku skupiti dodatne bodove za napredak.

Objavljeno : 19.02.2018 09:23:44
Široki Brijeg u derbiju kola slavio protiv Sarajeva

Široki Brijeg bio je nešto konkretniji u prvom poluvremenu. Domaći su bili opasniji i angažovaniji na terenu, dok je Sarajevo bilo prilično nepovezano na sredini terena sa dosta individualnih grešaka.

Objavljeno : 18.02.2018 20:40:39
Tuka i Pezer briljirali u Istanbulu

Najbolji bosanskohercegovački bacač kugle Mesud Pezer danas je osvojio prvo mjesto na Balkanskom prvenstvu u Istanbulu.

Objavljeno : 17.02.2018 19:55:00
Željo savladao Krupu 4:2, u subotu protiv Slobode

Želju je bodrilo oko 200 vjernih navijača.

Objavljeno : 17.02.2018 17:00:00
Nastavlja se BHT Premijer liga BiH

Za vikend će biti odigrano devet utakmica.

Objavljeno : 17.02.2018 10:31:48
Grad Zenica ispunio uslove za reprogram duga NK Čelik

Uplati sredstava prethodilo je prikupljanje informacija na osnovu kojih se može zaključiti da će NK Čelik i Porezna uprava FBiH potpisati Sporazum o reprogramu.

Objavljeno : 16.02.2018 15:40:13
Rukometna reprezentacija BiH neće igrati u baražu za Svjetsko prvenstvo

BiH je u toj utakmici Švicarsku savladala sa 21:15, ali će rezultat biti poništen u korist Švicarske.

Objavljeno : 16.02.2018 11:34:33
Džumhur poražen od Rubleva

Rus je prvi set dobio sa 6:4, dok je u drugom slavio nakon tie breaka 7:6 (7:4).

Objavljeno : 15.02.2018 13:26:25
ATP Rotterdam: Džumhur savladao Copila

Džumhur je slavio sa 2:0 u setovima. Damir je u oba seta sa 6:4.

Objavljeno : 14.02.2018 14:05:43